ТОВ Агуна
ТОВ Агуна
Київ, ул. Генерала Наумова, 17, оф. 503

Про нас

Компания ТОВ «Агуна» була заснована в 2007 як підприємство, що спеціалізується на виготовленні виробів з нержавіючої та чорної сталі для всіх підприємств харчової промисловості.

На сьогоднішній день ми маємо виробничу базу з широким спектром обладнання: токарні, фрезерні, свердлильні верстати, гідравлічні преси та лістогиби, гільйотинні ножиці, зварювальні напівавтомати і інвертори (зварювання кольорових металів), стрічкові пилки по металу та багато іншого.

Постоянно поповнюючи і вдосконалюючи свою технологічну базу, ми прагнемо максимально якісно і швидко виконувати замовлення наших клієнтів.

Сотрудники, працюють в компанії, володіють величезним досвідом в своїх областях спеціалізації. Це і менеджери, що сприяють продажу обладнання, і технічний склад, без якого неможливо якісне виготовлення та ремонт обладнання, і керівництво компанії, що об'єднало всіх цих людей однією ідеєю.

Имея широку базу конструкторської та технологічної документації з виготовлення ходових видів продукції, ми завжди готові взятися за виготовлення нестандартного устаткування і виробів згідно індивідуальним технічним замовленням покупця.

Наше підприємство також постачає обладнання для харчової промисловості від зарубіжних виробників.

У нас налагоджена гнучка система знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Товари / Послуги:

Обладнання для харчової промисловості з чорної та нержавіючої сталі

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

ул. Генерала Наумова, 17, оф. 503

Час роботи:

9.00-18.00

Контактна особа:

Екатерина Дживиряга

Дата заснування:

2007

Керівник:

Ленёва Елена Анатольевна